Технології

Перекупник консолей дав інтерв’ю ЗМІ. Він «виховує бізнесменів»

Джек Бейліс

Здається, в найближчому часі від перекупників дефіцитного обладнання позбутися не вийде. Така нова реальність. Навіть видні новинні видання почали брати у них інтерв’ю-одне з таких нещодавно з’явилося на порталі Sky News. Зміст, як завжди, викликає лише подив.

Журналісти Sky News поговорили з 24-річним Джеком Бейлісом, власником майданчика Aftermarket Arbitrage. За платною передплатною моделю вона повідомляє учасникам про постачання консолей PS5 і Xbox Series X/S в найближчі магазини. Сервіс приносить йому близько 45 тисяч фунтів, тобто більше 1,7 млн гривень на місяць.

Читайте також:  Названі ключові особливості Android TV 13

Сам комерсант, зрозуміло, впевнений, що не робить нічого поганого:

Подивіться на кожен крок у ланцюжку поставок. Всі накручують ціну, ніщо не продається за собівартістю. Це капіталізм. Я вважаю, що володіння PS5 і XSX не є необхідністю, це предмет розкоші, окей? Якщо ви можете дозволити собі витратити 450 фунтів на розваги, то додаткові 100 фунтів не будуть проблемою. Так, деяким доведеться переплатити, але ви подумайте про наших співробітників. У них є 30 консолей, вони отримають по сотні з кожної. І забезпечать собі непогану зарплату.

Джек Бейліс

Більш того, Бейліс впевнений, що займається благою справою. Він виховує молодих бізнесменів-підписників, які біжать скуповувати консолі за наводкою з його сервісу для подальшого перепродажу.

Читайте також:  Samsung навчить користувачів самостійно ремонтувати свої гаджети

“Вони роблять те, що роблять підприємці. Вони створюють пасивний дохід. Роблять те, що не можуть робити 90% населення. На одному з наших учасників висів борг близько 20 тисяч фунтів. Ми взяли хлопця до себе, він попрацював рік і виплатив його. Так що я думаю, він заробив порядно грошей”, – ділиться Бейліс.

Ситуація натякає, що, принаймні, цього року становище з насиченням ринку ігровим залізом навряд чи прийде в норму. Не в останню чергу завдяки таким бізнесменам, які організовують цілі мережі для вигідного перепродажу дефіцитних товарів. Міркування про моральну сторону питання залишимо читачам.