Технології

Інсайдери про Apple iPad Pro (2022): 3-нм процесор та бездротова зарядка

Apple iPad Pro

Черговий інсайдерський звіт розкрив нові технічні подробиці про наступного представника флагманської серії планшетів Apple. На думку мережевих інформаторів, гаджет зразка 2022 року отримає не тільки оновлений дизайн, але і процесор класу MacBook Pro, а також матрицю наступного покоління.

Як стверджує журналіст Bloomberg Марк Гурман, iPad Pro (2022), новий iPad Pro буде підтримувати функцію бездротової зарядки. Але в тому, що стосується реалізації цієї технології, його відомості про скляній задній кришці планшета різняться з іншими джерелами. Деякі інсайдери стверджують, що компанія обмежиться тільки виконаним зі скла логотипом у формі яблука, щоб не знижувати міцність гаджета.

Галузевий блогер під ніком @dylandkt також стверджує, що фішкою планшета стане 11-дюймовий екран mini-LED, якому приписуються тонкі рамки. При цьому обидва інсайдери сходяться в моделі процесора пристрою, вказуючи на 3-нанометровий Apple M2. Імовірно він буде на 15% швидше чіпа M1 і обійде попередника як по чистій обчислювальній потужності, так і по продуктивності вбудованої графіки.

Презентація нового iPad Pro очікується восени 2022 року. Інші подробиці і можлива ціна підготовлюваного до випуску апарату поки невідомі.