Авто

Тюнери запропонували для Tesla «багатокутне» кермо

T Sportline

Компанія T Sportline, яка називає себе першим у світі тюнінг-ательє для Tesla, представила незвичайний варіант керма для американських електромобілів. Нова деталь – це щось середнє між звичайним круглим рульовим колесом і футуристичним “штурвалом”, що з’явилися на оновленому седані Model S і кросовері Model X.

Правда, на кермо від T Sportline доведеться серйозно розщедритися — коштує воно кілька тисяч доларів і ще треба буде доплатити за роботу.

Тюнери пропонують всім бажаючим власникам Tesla віддати своє штатне кермо “штурвал”, заплатити 500 доларів за перенесення подушки безпеки і електроніки в нову деталь, яка обійдеться в 2299 доларів за кермо зі шкіряною обробкою і в 3499 доларів — за кермо з карбоновим декором.

Читайте також:  Лімузин Audi A8L Horch виявився суттєво дешевшим «Майбаха»

При цьому у новій деталі буде верхня “дуга”, але не кругла, так що в підсумку вийде незвичайне багатокутне кермо.

Правда, позбавлене обігріву. Якщо стандартний “штурвал” влаштовує володаря Model S або Model X, то за 1499 доларів його можна оббити шкірою будь-якого кольору з прострочкою ниткою, відтінок якої клієнт може вибрати самостійно. За 2999 доларів кермо отримає вуглепластикову обробку.