Технології

Фанат Star Trek зробив вражаючу копію трикодера [ВІДЕО]

Star Trek

Серіал “Зоряний шлях” завжди дивував телеглядачів своїми унікальними футуристичними технологіями. Одним з найбільш популярних гаджетів в стрічці був трикодер-прилад для дослідження навколишнього середовища, сканування об’єктів, їх аналізу і складу. Для “Зоряний шлях: Вояджер” був розроблений проект оновленого пристрою, але через економію коштів студія залишила макет з “Наступного покоління”. Виправив це упущення блогер Mangy_Dog, який створив куди більш вражаючий варіант гаджета.

На створення першої версії пристрою у ютубера пішло більше року. Модель виглядала як справжній гаджет прямо з 24 століття. Пристрій вразив одного з друзів блогера, який замовив для себе копію трикодера. Тоді Mangy_Dog вирішив удосконалити своє початкове винахід. Його розробка виглядає куди більш футуристично і технологічно, ніж моделі в популярному серіалі.

Читайте також:  Слух: Google перекладає Android на файлову систему HUAWEI

Процес створення і розробки він детально описав у трьох відеороликах на YouTube. У першому Mangy_Dog розповідає про нестандартні плати і проблеми з пошуком високоякісних дисплеїв. Друге відео детально оповідає про користувальницький інтерфейс і анімації, створених для реквізиту. Вони генеруються і візуалізуються на ходу, а не просто представляють набір оброблених відео, що демонструються по черзі.

У третьому ролику більш детально розповідається про внутрішнє обладнання, включаючи костюмну плату і системний код, що підтримує її роботу. Крім РК-дисплеїв, що відображають стандартний користувальницький інтерфейс пристрою з Star Trek, на Voyager Tricoder V2 є незліченна кількість сенсорних кнопок, за допомогою яких можна перемикати різні режими або активувати секретні функції. По периметру трикодера блимають і пульсують світлодіоди, створюючи враження, що гаджет в реальному часі сканує навколишнє середовище.

Читайте також:  AMD обіцяє винайти щоденні ноутбуки з новим чіпом Mendocino