Технології

Літаючий гіперкар Volar показали у дії [ВІДЕО]

Urban eVTOL

Британська Bellwether Industries поділилася кадрами з льотних випробувань свого електролітака з вертикальним зльотом (eVTOL) Volar. Його ключовими особливостями стали футуристичний дизайн і значний показник заявленої максимальної швидкості.

Тестована модель набагато менше майбутнього повноцінного прототипу, який буде шириною 3,2 метра. Під час випробувань пристроєм керували віддалено. Середня швидкість, досягнута Volar, склала близько 40 км/год, проте в майбутньому інженери обіцяють можливість розганятися до 240 км/год.

На відео можна помітити, що концептуальна модель злітає з серією Ривків, що може викликати дискомфорт у пасажирів зі слабким вестибулярним апаратом. Однак не варто забувати, що це лише тестова модель і багато недоробки можуть бути усунені до випуску фінального варіанту літаючого гіперкара.

Читайте також:  Слух: з пристроїв Apple та Google вимагають видалити придбаний користувачами контент

На даний момент Bellwether Industries знаходиться в пошуку потенційних інвесторів, здатних профінансувати розробку повномасштабної моделі на основі їх прототипу. Якщо їм вдасться знайти кошти найближчим часом, то побудувати перший Volar для повноцінних випробувань компанія обіцяє до 2028 року.