Авто

Палити шини за 150 тисяч доларів на рік: Dodge шукає творця «пончиків»

Dodge

Американський автовиробник має намір знайти бренд-амбассадора з числа шанувальників марки, які зможуть найкращим чином представляти цінності марки Dodge на заходах і в спілкуванні зі знаменитостями.

Всім бажаючим спробувати свої сили запропоновано взяти участь в конкурсі відеороликів і відбіркових заїздах, за підсумками яких буде визначено «шеф-кухар» для «пончиків» Dodge. Весь кастинг перетворять на реаліті-шоу.

“Ми шукаємо когось на зразок братів Додж, хто втілить в собі божевільний дух американських масл-карів і отримає унікальну можливість управляти масл-каром №1 в США”, – заявив генеральний директор Dodge Тім Куніскіс.

Читайте також:  Porsche Taycan отримав спецверсію на честь гоночної траси

Відбір на роль бренд-амбасадора Dodge буде йти в кілька стадій. Спочатку всі кандидати повинні записати короткий відеоролик, продемонструвавши свою креативність і харизму.

Потім десять чоловік, відібраних Dodge, стануть учасниками реаліті-шоу, в якому їм належить виконувати різні завдання на гоночній трасі за кермом автомобілів Dodge. Ведучим проекту стане американський рестлер Білл Голдберг.

Переможець проекту отримає можливість відточити свої водійські навички в школі Radford Racing School, йому нададуть автомобілі з лінійки SRT Hellcat, фірмовий одяг Dodge, а також задіють в корпоративних заходах марки. Крім того, бренд-амбассадору покладається річна зарплата в 150 тисяч доларів.