Авто

Hennessey представив “заряджений” позашляховик Bronco VelociRaptor

VelociRaptor 400 Bronco

Американське тюнінг-ательє Hennessey Performance представило перший готовий позашляховик Hennessey VelociRaptor 400 Bronco. Проект, анонсований в 2021 році, до втілення дістався тільки зараз, але у компанії вже немає відбою від клієнтів, які хочуть отримати подібний автомобіль тут і зараз. При цьому тюнери поки не в змозі встигнути за попитом, що виник на їх роботу. Тим більше що тираж VelociRaptor 400 Bronco буде обмежений.

За основу в компанії беруть стандартний Ford Bronco з 2,7 — літровим бензиновим турбомотором V6, потужність якого за рахунок нової програми управління, доопрацьованого впуску і вихлопної системи збільшують на 81 кінську силу – до 411.

Читайте також:  Toyota відправить у простій дев'ять заводів

VelociRaptor 400 Bronco

Поряд з цим позашляховику покладаються 18-дюймові диски з 35-дюймовими позашляховими покришками, нові бампери, додаткова Світлотехніка, а також висуваються підніжки.

VelociRaptor 400 Bronco

Інтер’єр і кузов прикрашають логотипами ательє Hennessey. Кожен Hennessey VelociRaptor 400 Bronco перед поставкою клієнтам проходить випробування на діностенде і їздові перевірці на полігоні компанії. Як виглядають ці тести, в ролику показав засновник і глава Hennessey Performance Джон Хеннессі.

Автомобілі отримують від тюнерів гарантію на три роки або 36 000 миль (58 000 кілометрів) пробігу. Крім того VelociRaptor 400 Bronco може стати колекційною цінністю, оскільки зібрано буде всього 200 екземплярів позашляховика.