Технології

Навушники Apple AirPods врятували жінку від неминучої загибелі

Apple AirPods

60-річна Сьюзен Путман, флорист з Нью-Джерсі, розповіла, як AirPods врятували їй життя. Під час роботи в своїй студії вона завжди слухає музику через навушники. Ця звичка і виявилася для неї рятівною.

Працюючи над черговою композицією, вона злегка відступила назад, щоб з боку подивитися на неї. Однак Сьюзен не помітила велику коробку на підлозі: спіткнувшись об неї, жінка впала і вдарилася головою об металеву конструкцію.

Сьюзен зрозуміла, що у неї сильна кровотеча. Вона вирішила не намагатися встати, а замість цього звернулася до голосового помічника Siri через навушники AirPods і попросила зателефонувати в службу порятунку. Весь час, поки не прибули парамедики, вона залишалася на зв’язку з оператором служби екстреної допомоги.

Читайте також:  Android 13 вирішить проблему пропущених повідомлень

Якби швидка не приспіла вчасно, можливо, Сьюзен б померла. У неї був сильний струс головного мозку, вона втратила багато крові. У лікарні Сьюзен наклали шви. Протягом півтора місяців вона не могла навіть дивитися на екрани гаджетів, оскільки це викликало жахливий дискомфорт.

Завдяки AirPods і голосовому помічнику флорист змогла врятуватися і повністю одужати. Сьюзен Путман як і раніше працює у своїй студії і не розлучається з навушниками, але запевняє, що стала обережніше.