Технології

Скасована система Microsoft Andromeda діє [ВІДЕО]

Microsoft Andromeda

Співробітники порталу Windows Central показали в дії скасовану операційну систему Andromeda від Microsoft. Саме її повинні були встановити на смартфон Surface, перші чутки про який з’явилися ще в 2017 році. Передбачалося, що Andromeda OS стане духовною спадкоємицею Windows Phone.

Операційна система Andromeda розроблялася для складного смартфона, але деякі співробітники Microsoft використовували її на Lumia 950 для тестування різних функцій. Один такий апарат якраз і потрапив в розпорядження Windows Central.

Читайте також:  Аналітики показали, як Qualcomm та MediaTek поділили ринок смартфонів

Багато елементів користувальницького інтерфейсу явно перекочували в Andromeda OS з Windows Phone. Цікавою особливістю ОС була можливість використовувати половину екрану блокування для створення заміток. Малювати також можна було і на домашньому екрані, який по суті виступав одним великим полотном.

Для виклику списку додатків в нижньому лівому кутку була передбачена фірмова кнопка Windows. Крім того, управління системою багато в чому було зав’язано на жестах.

Цікаво, що деякі елементи Andromeda OS тепер можна зустріти в Windows 11 і прошивці для складного Android-смартфона Surface Duo, так що програмісти і дизайнери працювали не дарма.