Авто

Renault показала “мультимедійку” нового Megane E-Tech із щільністю пікселів більше, ніж на iPad Pro

Renault

Компанія Renault розповіла про інформаційно-розважальну систему OpenR Link, якою буде оснащений електричний кросовер Megane E-Tech Electric. Її апаратна частина-платформа Snapdragon Automotive Cockpit-надана компанією Qualcomm, програмна-LG Electronics. Дисплей з щільністю пікселів 267 ppi (більше, ніж у iPad Pro) розроблений Continental, він має брудовідштовхувальне і антиблікове покриття на основі технології «мікрожалюзі» і захищений від зовнішніх впливів загартованим склом.

Цифровий кокпіт Renault Megane E-Tech Electric складається з “приборки” (12,3 дюйма) і вертикально орієнтованого основного екрану (12 дюймів). Мультимедіа працює на “залізі” Qualcomm, точніше, платформі Snapdragon Automotive Cockpit, яка вимальовує графіку в сім разів плавніше, ніж було на пристроях попереднього покоління.

Читайте також:  Представлений оновлений BMW X7 із двоярусною оптикою

Renault

Програмна оболонка створена спільно з LG Electronics, вона базується на ОС Android Automotive і Android 10, підтримує сервіси Google, а також інтерфейси Android Auto і Apple CarPlay.

Загальна площа екранів становить 774 квадратних сантиметри-це найбільші дисплеї в історії Renault. Їх випускає фірма Continental, причому через конструктивні особливості TFT-панелі практично не відблискують і їм не потрібен сонцезахисний козирок. Щільність пікселів тут трохи вище, ніж на iPad Pro (267 проти 264 ppi), дисплеї мають брудовідштовхувальне і антиблікове покриття і захищені від зовнішніх впливів алюмосилікатним склом, за механічними властивостями схожим з Gorilla Glass.

Читайте також:  Сотні тисяч Hyundai відкликають через ремені безпеки, травмуючих пасажирів

Загартоване скло не дряпається і служить до 15 років. Технологія “мікрожалюзі” (micro-blinds technology), коли світлопропускання регулюється закручуються електродами, що приводяться в дію електростатичними силами, усуває будь-які відблиски.

Зрозуміло, є адаптивна підстроювання яскравості, а також ще ряд цікавих особливостей. Наприклад, між дисплеями вбудований дефлектор вентиляції, тому що інакше довелося б переглядати архітектуру передньої панелі. Крім того, Renault не стала повністю відмовлятися від фізичних кнопок і винесла управління клімат-контролем на перемикачі в нижній частині консолі.

Renault

Такий варіант кокпіту дістанеться тільки найдорожчим версіям Renault Megane E-Tech Electric. Кросовер використовує платформу Nissan Ariya і вийде на ринок навесні цього року.

Читайте також:  Оновлену BMW 3-Series показали на відео

У новинки один електромотор на передній осі, але в двох варіантах віддачі: 130 і 218 кінських сил. Батарея NMC LG названа найтоншою на ринку (110 мм). Її ємність залежить від потужності мотора і становить 40 або 60 кіловат-годин. Дальність ходу Megane E-Tech Electric-300 або 470 кілометрів по циклу WLTP.