Авто

Подивіться на електричний кемпер з дистанційним та голосовим керуванням

Airstream eStream Concept

Світові автовиробники так чи інакше бачать свої шляхи розвитку в застосуванні “зелених” технологій. Електричні та гібридні моделі все частіше з’являються у найбільших гравців на ринку.

Від екологічної повістки вирішила не відставати і компанія Airstream, яка є найстарішим виробником автофургонів і будинків на колесах. Фахівці представили концепт першого електричного трейлера, який володіє рядом незвичайних рішень.

Концепт, що отримав назву eSTREAM, являє собою кемпер, обладнаний електричною силовою установкою і літієвими акумуляторами. Конструкція передбачає наявність електромоторів на кожному з коліс, які включаються під час початку руху.

Читайте також:  Lamborghini показала тизер нової версії Huracan

Подібна технологія дозволяє буксируючому електрокару економити заряд акумуляторів, тим самим збільшуючи запас ходу без підзарядки.

Одним з незвичайних рішень став режим віддаленого управління, який дозволяє пересунути або припаркувати eSTREAM за допомогою програми на смартфоні або планшеті.

Крім того, трейлер обладнаний сонячними панелями на даху, які здатні живити електричні прилади трейлера в нічний час доби. У салоні інженери передбачили все необхідне для комфортних подорожей, а також систему голосового управління клімат-контролем і освітленням.

Напередодні виробник автобудинків Fleetwood представив нову модель під назвою Bounder 35gl. Черговий проект фахівців увібрав в себе кращі рішення з точки зору комфорту.