Технології

Apple знецінює Android-смартфони під час продажу iPhone

Apple

Співробітники MacRumors помітили деякі зміни в програмі Trade-In, пропонованої Apple. З незрозумілих причин американська компанія вирішила істотно знизити розмір знижки, яку можна отримати при здачі смартфонів під управлінням Android.

Вказується, що раніше при здачі Android-пристрої Apple пропонувала знижку до $545 на покупку своєї техніки. Тепер же розмір максимальної вигоди становить лише $405. Зазначена зміна стосується флагманського смартфона Samsung Galaxy Note20 Ultra.

Читайте також:  Осіння презентація Apple: можлива дата проведення та нові подробиці

Для порівняння, за випущений в тому ж 2020 році звичайний iPhone 12, ціна на який спочатку була істотно нижче, компанія готова запропонувати до $450, а за iPhone 12 Pro Max — аж $700. Торішній Galaxy S21 + оцінюється максимум в $325.

Якщо ж подивитися на більш старі моделі, різниця в ціні ще більш значна. Так, випущений в 2017-му iPhone X і роком пізніше iPhone XR оцінюються Apple в $200, тоді як вийшов в тому ж 2017-му Samsung Galaxy S8 компанія готова заплатити всього $50. Новіший Galaxy S9 оцінюється лише на $15 дорожче.

Читайте також:  Xiaomi анонсувала розумний телевізор Smart TV 5A

Важливо враховувати, що на розмір знижки впливає стан пристрою, тому зазначені суми актуальні для апаратів у відмінному стані і без будь-яких поломок.

Повний список актуальних розцінок на різні пристрої за програмою Trade-In можна подивитися на сайті Apple.