Технології

На смартфонах Xiaomi з’явиться корисна функція Android 12

Android 12

Ще в кінці минулого року Xiaomi приступила до активного тестування фірмової прошивки MIUI 13, яка, по всій видимості, отримає одну з найбільш значущих функцій операційної системи Android 12. Йдеться про динамічну зміну оформлення інтерфейсу Monet.

Представляючи Android 12, компанія Google підкреслювала можливість зміни колірних акцентів інтерфейсу системи в залежності від встановленої теми і шпалер.

Нову функцію назвали Monet-і нещодавно стало відомо, що крім смартфонів серії Pixel 6, її незабаром зможуть використовувати і власники пристроїв, що працюють під управлінням фірмової прошивки MIUI 13.

Читайте також:  Слух: новий смарт-годинник Samsung втратить фірмовий елемент дизайну

Google

За даними інсайдера Мішала Рахмана, така функціональність вже доступна в актуальній бета-версії MIUI 13 22.11.17, яка поширюється на території Китаю. Саме Xiaomi може стати першою сторонньою компанією, яка реалізує нативну підтримку Monet в своїх пристроях.

Схожі спроби вже зробили Samsung і OPPO в оболонках One UI 4 і ColorOS, де була реалізована можливість вибору акцентних кольорів з обмеженої палітри, але таке рішення поступається фірмової функції Google. Проте інсайдер запевняє, що незабаром підтримку Monet додадуть в свої прошивки і інші компанії, включаючи OnePlus, Motorola і vivo.