Криптовалюти

У Google Pay з’явиться підтримка криптовалютних карток

Google Pay

У недавньому інтерв’ю президент Google з комерції Білл Реді розповів про перспективи фірмової платіжної системи. Одним з прийдешніх нововведень Google Pay може стати підтримка транзакцій в криптовалюті – за допомогою такого кроку компанія має намір залучити більше користувачів в свою екосистему.

Топ-менеджер зазначив, що Google приділяє чимало уваги криптовалютному ринку, і планує в міру розвитку попиту пропонувати користувачам відповідні фірмові рішення. Зараз можна зберігати криптовалюту на віртуальних картах, але розплачуватися нею проблематично через невелику кількість продавців, які приймають цифрові токени.

Реді заявив про плани компанії зробити Google Pay універсальним цифровим гаманцем, в якому можуть зберігатися як платіжні дані, так і інші документи — наприклад, посвідчення особи. За його словами, корпорація планує залучити “черговий мільярд” користувачів. В рамках цієї програми в Google відбуваються кадрові перестановки-так, новим віце-президентом Google Pay став колишній виконавчий директор PayPal Арнольд Голдберг.

Читайте також:  Хакер вкрав із блокчейну $625 000 000 в Ethereum та стейблкоінах

Очікується, що незабаром компанія почне популяризацію платежів в криптовалюті, але будь-які подробиці про нову стратегію Google не розголошуються.