Криптовалюти

Слух: Intel розробляє власний чіп для майнінгу

intel

За даними інсайдерів, вже в наступному місяці Intel представить фірмовий чіп, розроблений спеціально для видобутку Bitcoin. На такий крок компанія імовірно пішла для боротьби з дефіцитом відеокарт напередодні випуску власної серії ігрового заліза.

Очікується, що презентація процесора з кодовою назвою Bonanza Mine відбудеться в рамках Міжнародної конференції з твердотільних мікросхем (ISSCC), яка стартує 20 лютого. За попередньою інформацією, мова про енергоефективний ASIC для майнінгу біткоїнів.

Ще в минулому році компанія отримала патент на систему з підтримкою алгоритму шифрування SHA-256 для перевірки транзакцій: його використовують багато блокчейн-систем.

Читайте також:  Хакер вкрав із блокчейну $625 000 000 в Ethereum та стейблкоінах

В одному з недавніх інтерв’ю Раджа Кодурі, що займає пост віце-президента Intel, заявив, що блокчейн вимагає більш ефективних рішень, ніж пропонують графічні процесори.

За його словами, компанія ставить перед собою мету домогтися більш високої ефективності перевірки блокчейна при мінімальних витратах енергоспоживання. Будь-які технічні подробиці про новий чіп поки невідомі.