Технології

Microsoft Edge отримає захист від невідомих вразливостей

Microsoft Edge

Компанія Microsoft додає в свій браузер нові функції безпеки. Вони являють собою додатковий рівень захисту від невідомих вразливостей нульового дня, які зловмисники можуть використовувати для поширення шкідливих програм.

Оновлена версія Edge отримає кілька нових адміністративних політик для захисту кінцевих користувачів: EnhanceSecurityMode, EnhanceSecurityModeBypassListDomains і EnhanceSecurityModeEnforceListDomains. Вони працюють в Windows, macOS і Linux, і включають апаратний захист стека, захист від виконання довільного коду (ACG), а також захист потоку вмісту (CFG).

Читайте також:  Перший у світі 120-дюймовий лазерний ТВ оцінили у $18 300

Такі функції безпеки покликані забезпечити захист браузера від невідомих вразливостей, які зловмисники можуть використовувати для поширення шкідливих програм, троянів-вимагачів та іншого шкідливого софта.

“Важливі сайти та бізнес-додатки продовжуватимуть працювати належним чином. Ця функція-величезний крок вперед, оскільки дозволяє нам пом’якшити непередбачені уразливості нульового дня”, – заявили в Microsoft.

Компанія також повідомила, що налаштовує новий спосіб автоматичного заповнення паролів із застосуванням функції “призначені для користувача первинні паролі”. Вона дозволить власникам ПК аутентифікувати себе один раз, а збережені паролі будуть автоматично заповнюватися у веб-формах.

Нововведення вже було додано до бета-версії Edge 98.0.1108.23. Терміни його зазначених інструментів безпеки в стабільному випуску браузера стануть відомі пізніше.