Технології

Слух: новий Mac Pro отримає застарілий процесор Але це не так вже й погано

Apple

Apple вже перевела практично всю свою продукцію на “домашні” процесори. На черзі десктоп Mac Pro – ось тільки, за словами інсайдерів, очікувати появи в ньому чіпа M-серії другого покоління не варто. Втім, це ще не означає, що комп’ютеру не вистачить потужності: у компанії знайшлося оригінальне рішення для забезпечення високої продуктивності ПК.

За даними мережевого інформатора під ніком Dylan, наступна модель Mac Pro буде побудована на базі торішньої платформи Apple M1 Max. Точніше, відразу двох-подібно серверним моделям, ПК буде використовувати комбо з пари CPU.

Читайте також:  Dell представила новий стандарт оперативної пам'яті для ультрабуків

Mac Pro

У підсумку його конфігурація буде включати 20 фізичних ядер, 64 ядра GPU і до 128 ГБ оперативної пам’яті — вдвічі більше, ніж у старшої модифікації MacBook Pro з одним таким процесором.

Що ж стосується чіпа M2, він імовірно також дебютує в цьому році в складі нового лептопа MacBook Air (2022). З чуток, друге покоління фірмових процесорів буде виконано по 4-нм технології TSMC і зможе похвалитися більш високою продуктивністю при тому ж рівні енергоефективності, що і у попередника.

А майбутньому Apple M3 вже приписують 3-нм техпроцес і до 40 ядер на одній підкладці — втім, точної інформації про нього у інсайдерів поки немає.