Технології

Activision Blizzard створить метавсесвіт за допомогою Microsoft

Activision Blizzard Microsoft

Незабаром після покупки Activision Blizzard компанією Microsoft було опубліковано відкритий лист Боббі Котика співробітникам. У ньому глава корпорації розповів про плани і описав численні плюси гучної угоди.

За словами Котика, угода завершиться в 2023 фінансовому році, який закінчується 30 червня 2023 року, а до того Activision Blizzard буде працювати автономно. Після остаточного приєднання до Microsoft компанія перейде до наступного кроку-розвитку власного метавсесвіту. Котик посилається на Facebook, Google, Tencent, NetEase, Amazon, Apple, Sony, Disney та інші мегакорпорації, що мають подібні амбіції.

Однак ніде в тексті листа Котик не дає визначення метавсесвіту – і що конкретно він має на увазі під цим словом, залишається неясним. Втім, те ж стосується і інших компаній: здається, мало хто може собі уявити, що таке метавсесвіт і як він працює. Навіть з числа тих, хто планує його створювати.

Читайте також:  Китайці створили розумний підгузник із вбудованою лабораторією

Неясна поки, нагадаємо, і доля самого Котика після закриття найгучнішої угоди останніх місяців. Офіційні джерела стверджують, що він залишиться на своїй посаді. Інсайдери ж заявляють зворотне.