Суспільство

Новий Трудовий кодекс: Милованов розповів, що буде з вагітними і пільговиками

Талант проти працьовитості

У найближчі дні документ з’явиться на сайті Мінекономіки.

Уряд оновить Кодекс законів про працю України (КЗпП), який викликав жорстку критику експертів і суспільства. Міністр економіки Тимофій Мілованов дав роз’яснення щодо деяких норм, про які раніше повідомляли ЗМІ.

Як написав на своїй сторінці в Facebook міністр, зараз документ знаходиться на стадії розробки і в найближчі дні буде опублікований на сайті Мінекономіки.

Милованов спростував головні міфи нового закону:

Звільнення вагітних, пенсіонерів та осіб з інвалідністю

За словами міністра, ці категорії людей не опиняться в зоні ризику, а, навпаки, закон дозволить працювати більш гнучким графіком і віддалено.

“Фактично – працювати дистанційно і мати соціальні та інші гарантії працівника. Це новий підхід законодавства – врегулювати баланс між материнством і кар’єрою. Те ж саме стосується пенсіонерів і інвалідів, для яких є пропозиції на ринку, але застаріле законодавство не дозволяє встановити гнучкі умови роботи”, – прокоментував Милованов.

Читайте також:  Ілон Маск відмовився від високої посади у Twitter

Ліквідація безстрокових договорів

Міністр підтвердив, що новий закон передбачає як термінові, так і безстрокові договори. Однак, як запевнив чиновник, буде вибір, і це буде залежати від домовленості роботодавця з працівником. Серед позитивних сторін цієї норми Милованов відзначив можливість працівникові відстоювати свої права у разі порушення роботодавцем умов договору.

Звільнення без пояснення

За словами глави Мінекономіки, за новим законодавством у разі звільнення працівника з ініціативи роботодавця той повинен виплатити грошову компенсацію, розмір якої залежить від терміну попередньої співпраці з працівником. А ще – працівник зможе звільнятися за власним бажанням без обов’язкового відпрацювання двох тижнів.

Читайте також:  У Дії відновили послуги для ФОП

Примусова робота понад норму

“Новий закон зберігає звичну тривалість робочого тижня о 40 годині. Але дозволяє домовлятися про гнучкий графік роботи. Наприклад, що частина робочого дня працівник працює віддалено, іншу частину-в офісі. Тривалість дня визначають взаємні домовленості, а час відпочинку між робочими змінами має бути не менше 12 годин”, – додав Милованов.

Працевлаштування пільговиків

За його словами, для деяких категорій населення (учасники АТО/ООС, вагітні, матері/батьки в декреті, особи з інвалідністю і т. д.) пільги залишаться, також за призовниками зберігатиметься робоче місце.

Нові умови для профспілок

Новий закон не ліквідує профспілки, але для них, за словами чиновника, буде розроблено новий документ. Він сприятиме тому, щоб профспілки ставали “ефективним інструментом посередництва між роботодавцями та працівниками там, де це виправдано і необхідно”.

Нефіксований робочий час

Милованов називає цю норму легальним наймом персоналу, чиї послуги потрібні нерегулярно, таких як вантажників, майстрів по ремонту і т. д. “Халтурка” перестане нею бути, тому працівник зможе суміщати роботу на декількох підприємствах і вибирати собі більш вигідні умови праці. А кращих працівників роботодавці будуть “заманювати” кращими умовами і високою оплатою”, – пише Милованов.

Читайте також:  Україна отримала $924 млн благодійної допомоги

Робота для неповнолітніх

Новий закон вводить поняття учнівських, термінових та інших гнучких форм трудових договорів. За словами міністра, студенти без досвіду роботи зможуть легально працевлаштуватися і закон допоможе їм у цьому.

Скасування трудових книжок

Новий закон не скасує трудові книжки, вони переводяться в електронний вигляд. Згідно з оновленим законопроекту, не буде обов’язковим надавати трудову книжку при оформленні на роботу. Вся необхідна інформація про стаж працівника зберігається в електронному реєстрі, і з цих баз беруться відомості для розрахунку пенсій.

Джерело: UBR