Авто

Ford Mondeo змінив покоління

Ford Mondeo

Компанія Ford вже згорнула виробництво седанів в США, а протягом 2022 року завершиться збірка Mondeo в Європі, проте виключати великий седан з китайської лінійки автовиробник не планує.

Більш того, для місцевого ринку підготували нове, п’яте покоління моделі. Mondeo був розроблений зусиллями китайського науково-технічного центру марки: його запропонують з дволітровим турбомотором і збиратимуть на потужностях спільного підприємства Changan-Ford. За межами Китаю седан не з’явиться.

Читайте також:  Audi спростила автомобілі: яких функцій втратили моделі

Ford Mondeo

П’ятий Mondeo для Китаю виглядає крупніше попередника: він на шість сантиметрів довше, а відстань між осями більше майже на 10 сантиметрів. Зовні новинка схожа з іншою моделлю Ford для місцевого ринку-ліфтбеком Evos, – адже у них загальна “філософія дизайну” Progressive Energy in Strength (“прогресивна енергія в силі”).

Ford Mondeo

Седан отримав дворівневу оптику, причому світлодіодні фари йому покладені вже в базовій комплектації. Також заявлений Круїз-контроль і єдина панель в салоні довжиною більше метра, як у Evos.

Ford Mondeo

Фотографій салону поки немає, як і інформації про ціни і комплектаціях для ринку Китаю. Зате відомо, що під капотом у нового Mondeo буде наддувний двигун EcoBoost об’ємом два літри, який розвиває 246 кінських сил і працює в тандемі з восьмиступінчастим «автоматом». Більше подробиць про модель з’явиться вже в першому кварталі цього року.