Технології

Стартап обіцяє збільшити запас ходу електрокарів Tesla на 100 км

Tesla

Стартап EV Solar Kits заявляє, що його пакет сонячних батарей для автомобілів Tesla дозволить збільшити запас ходу електрокарів на 100 кілометрів на день. При цьому комплект обладнання обійдеться власникам електротранспорту всього в $5000.

Розробники стверджують, що їх комплекти можна буде встановити на дах автомобілів Tesla Model 3 і Model Y. Паралельно компанія працює над проектом висувних панелей для багажника, які можна буде встановити на електромобілі будь-якої марки. В EV Solar Kits уточнюють, що подібна модернізація не вплине на гарантійні зобов’язання Tesla.

Представники стартапу заявили, що почали бета-тестування своєї розробки, але відмовилися надавати фото або відео їх винаходу в дії. Причиною такого рішення називають ще не затверджений остаточний дизайн сонячних панелей. Після закінчення етапу тестування стартує краудфандингова кампанія. Розробники вже зібрали список адрес електронної пошти декількох тисяч потенційних покупців.

Читайте також:  Adobe, Intel та Microsoft анонсували нову технологію боротьби з діпфейками

Панелі цілком можуть зацікавити громадян, які піклуються про екологію. Оскільки для зарядки електрокарів все одно необхідна енергія, яка в основному виробляється з викопного палива, можливість додатково живити автомобіль дійсно екологічно чистою енергією виглядає дуже привабливо.

Ілон Маск обіцяв, що нова модель Cybertruck буде поставлятися споживачам з можливістю підзарядки від сонця, проте уточнював, що батареї не забезпечать достатньої потужності для щоденного використання. За словами мільярдера, вони здатні лише незначно збільшити запас ходу електрокара в сонячну погоду. Чи зможе розробка від Ev Solar Kits змінити це, поки неясно.