Технології

Apple «передумала» виправляти проблемну функцію iPhone 13

iPhone 13 Pro Max

Минулого місяця користувачі iPhone 13 поскаржилися на проблеми в роботі функції шумозаглушення при телефонних розмовах. Нарешті, Apple дала офіційну відповідь одному з власників гаджета – як з’ясувалося, в компанії зовсім не вважають таку поведінку технічною проблемою.

Один з підписників порталу 9to5 Mac опублікував скріншот свого листування зі службою технічної підтримки бренду. Судячи з заяви представника Apple, компанія знає про відсутність перемикача “шумодава” в меню налаштувань, але не планує додавати його в наступних оновленнях ОС, оскільки така функція смартфоном не підтримується.

Apple

Власники iPhone 13 і 13 Pro вже не раз заявляли про проблеми з якістю голосового зв’язку і ефект відлуння при використанні CarPlay. У попередніх версіях смартфона, що працюють під управлінням iOS 15, відповідна опція присутня.

Читайте також:  Samsung запатентувала «рулонний» ноутбук із дисплеєм, що скручується

Причини, по яким вона зникла саме в нових моделях флагманської серії, вендор не коментує. В якості альтернативи “постраждалі” можуть використовувати тільки режим ізоляції голосу при дзвінках по FaceTime.