Авто

Lamborghini анонсувала чотири новинки у 2022 році

Lamborghini

Компанія Lamborghini планує представити чотири новинки в 2022 році. Генеральний директор марки Стефан Вінкельманн заявив, що в 2022 році Lamborghini постарається «закріпити поточні показники і підготуватися до появи гібридної лінійки».

У Санта-Агата-Болоньєзе не повідомляють подробиці про прийдешні новинки, але у інсайдерів є прогноз на 2022-й: протягом року може бути оновлений кросовер Urus і представлений наступник Aventador.

У 2021 році Lamborghini встановила черговий рекорд продажів, причому більше 60% замовлень припадає на кросовер Urus. Ця модель випускається без змін четвертий рік, тому не виключений випуск «зарядженої» версії Performante або навіть рестайлінг.

Читайте також:  Lotus представила перший електричний "гіперкросовер"

Життєвий цикл флагманського суперкара Aventador підійшов до кінця, але наступник повинен бути розсекречений протягом року. Що стосується решти двох новинок, то їх спрогнозувати складно-може бути в черговий раз розширена лінійка Huracan, а може бути створена ексклюзивна дрібносерійна модель за аналогією з несподівано відродженим Countach LPI 800-4.

Стефан Вінкельманн не дарма натякнув, що 2023 рік пройде під грифом гібридів — згідно з планом Lamborghini, з 2024 року будуть електрифіковані всі моделі, а поки «батарейних» силових установок немає ні у Urus, ні у Huracan.