Технології

Камера Sony дозволить переносити реальні об’єкти у віртуальні світи

Sony

Sony подала заявку на патент, здатний зробити революцію на ринку віртуальної реальності. Компанія придумала камеру, що дозволяє сканувати будь-який реальний об’єкт і поміщати його у віртуальний простір для подальшої взаємодії.

Розробники японської компанії вже намагалися запатентувати цю технологію, проте в минулому ця спроба не увінчалася успіхом. Згодом Sony значно допрацювала винахід і зараз має намір повторити патентну заявку.

Ідея технології полягає в можливості сканувати камерою будь-які об’єкти в реальному світі, щоб потім взаємодіяти з ними у віртуальному. У патенті не уточнюється, як саме буде працювати пристрій.

Читайте також:  Оновлення до Windows 11 стало доступним для всіх користувачів

Можливо, що користувачеві знадобиться вручну зняти потрібний предмет з усіх боків, але є ймовірність, що камера буде автоматично сканувати знаходяться в приміщенні об’єкти. Варто відзначити, що в смартфонах Sony вже досить давно була подібна функція.

Передбачається, що користувачі метавселенних оцінять можливість без додаткових складнощів привнести у віртуальний світ улюблені і необхідні предмети з повсякденного життя. Розробка буде корисна і для творців комп’ютерних ігор. Вони зможуть сканувати об’єкти замість їх моделювання, що дозволить значно заощадити час.