Технології

Чутки: базові моделі iPhone 14 отримають помітний апгрейд

iPhone 14 Max

Відразу кілька джерел повідомили різні подробиці про наступне покоління смартфонів Apple, вихід яких очікується восени. Передбачається, що помітне поліпшення отримають саме базові моделі iPhone 14 без приставки Pro в назві.

Аналітик Джефф Пу з Haitong International Securities запевняє, що всі чотири моделі iPhone 14-ї серії отримають дисплей ProMotion з підтримкою частоти оновлення до 120 Гц.

Ця функція з’явилася в смартфонах Apple в 2021 році і стала ексклюзивною для Pro-версії. Раніше вважалося, що так само буде і в наступному поколінні.

Читайте також:  HUAWEI вигадала, як підвищити продуктивність процесорів

У минулому Джефф Пу стверджував, що iPhone 14 Pro і14 Pro Max отримають по 8 ГБ оперативної пам’яті, а в базових моделях обсяг ОЗУ буде збільшений з 4 до 6 ГБ. Тепер же він говорить, що через проблеми з поставками і в цілях економії Apple оснастить всі чотири моделі 6 ГБ оперативки.

Втім, топові Pro-моделі також не залишаться без змін. Стверджується, що вони отримають повністю нову основну камеру з роздільною здатністю 48 Мп і вбудований накопичувач об’ємом від 256 ГБ до 2 ТБ. При цьому в базові моделі може повернутися модифікація на 64 ГБ. Ще однією зміною в нових iPhone повинен стати відмова від вирізу-чубчика на користь двох невеликих отворів в екрані.