Авто

У продажу з’явився класичний Ferrari 250 GTE із двигуном від Chevrolet

Ferrari 250 GTE

Оригінальні спорткари Ferrari 250 випускалися з 1952 по 1964 роки і оснащувалися атмосферним 3-літровим V12 в поєднанні з механічною коробкою передач. Залежно від модифікації і стану автомобіля, в наші дні таку модель можна купити за 300-400 тисяч доларів. Але якщо таких грошей немає, а бажання стати володарем класичного Ferrari велике, можна придивитися до незвичайного гібриду з мотором V8. Від Chevrolet.

У 1962 році це був звичайний Ferrari 250 GTE 2+2, який, змінивши кількох власників, знайшов власника з вельми дивними смаками. Достеменно невідомо, що призвело до заміни двигуна, але в підсумку замість оригінального V12 і штатної коробки передач під капотом італійського купе з’явився американський V8 — 5,7-літровий «смолл-блок» GM lt1 Generation II від Chevrolet — і 5-ступінчаста механічна коробка передач Tremec.

Читайте також:  Peugeot 308 стане електрокаром із запасом ходу 400 кілометрів

Ferrari 250 GTE

Разом з цими доробками з’явилися кастомний Карданний вал, модернізована підвіска, дискові гальма на всіх колесах, регульована рульова колонка і ряд інших серйозних змін в конструкції автомобіля, включаючи 95-літровий паливний бак і акумулятор в багажнику.

Доопрацюванням піддався і кузов. Сріблястий автомобіль був пофарбований в яскраво-червоний колір, доповнений смугами темно-синього і жовтого кольорів і чорними порогами. Передню частину кузова стилізували під 250 GT California Spyder, додали в передні крила повітроводи, а ззаду встановили ліхтарі від більш пізнього, ніж оригінальний автомобіль, 250 GT Series III.

Ferrari 250 GTE

З’явилися псевдоспіцеві колеса Borrani з шинами Michelin HydroEdge. Обшитий чорною шкірою салон також серйозно змінився, щоб в ньому можна було розмістити нову приладову панель, важіль коробки передач з селектором Hurst, кермо Nardi з дерев’яним ободом і кліматичну систему від Vintage Air.

Читайте також:  BMW iX: кросовер, що миттєво змінює колір кузова [ВІДЕО]

Незвичайний проект був завершений в 2014 році братом власника, який і купив цю Ferrari 250 GTE 2+2 в 2005 році вже в доопрацьованому — і невідомо, наскільки — стані. Зараз автомобіль виставлений на продаж на майданчику Bring a Trailer і поки максимальною ставкою в 135 тисяч доларів. Ймовірно, відновлення машини до оригінального стану, якщо це взагалі можливо, обійдеться в рази дорожче.