Технології

Ролик на YouTube вперше набрав понад 10 мільярдів переглядів

YouTube

Вперше за 17-річну історію існування YouTube одному з розміщених на майданчику роликів вдалося зібрати рекордну кількість переглядів. Психологічну позначку в 10 мільярдів поки взяло тільки одне відео, найближчий конкурент якого відстає з пристойним відривом.

У листопаді 2020-го дитяча пісня Baby Shark стала відеороликом, який з найбільшою кількістю переглядів на YouTube, а через 14 місяців відзначилася ще одним рекордом.

На момент випуску новини представлений вище відеоролик з “залипальним” мотивом подивилися більше 10 006 181 050 разів. Другий рядок рейтингу народної популярності, як і в позаминулому році, займає кліп Луї Фонсі на пісню Despasito: у нього 7,7 мільярда переглядів.

Читайте також:  Ноутбуки Xiaomi отримають найновіші чіпи Intel

Трійку лідерів замикає ще одна дитяча пісенька-Johny Johny Yes Papa, яка накрутила на своєму лічильнику пристойні 6,1 мільярда. У топ – 10 списку увійшли музичні ролики Еда Ширана, Марка Ронсона і репера Віза Халіфи, а також інші мелодії для дітей. А колись знаменитий трек Gangnam Style вже спустився на 11-е місце з показником в 4,31 мільярда переглядів.