Технології

Samsung запатентувала ноутбук зі знімним складним дисплеєм

Samsung

Інженери Samsung запатентували незвичайний форм-фактор ноутбука-трансформера. Його особливістю, крім можливості від’єднання клавіатури, став складаний дисплей, значно знижує розміри гаджета при транспортуванні.

Відповідна патентна заявка була зареєстрована регулятором WIPO. Згідно з опублікованою документацією, корпус ноутбука після від’єднання кришки може розділятися на дві рівні частини.

Samsung

При цьому в кожній половині встановлений свій акумулятор, але апаратна начинка розташована лише в одній з них. Екран пристрою також може бути складений навпіл.

Читайте також:  Глава Apple відкрито розповів про головні розробки компанії

З’єднання дисплея з клавіатурою здійснюється за допомогою спеціальних шарнірів. Потенційно така конструкція в складеному стані дозволяє скоротити займану ноутбуком площу в чотири рази, що істотно підвищує мобільність гаджета. Ще однією фішкою моделі стала сенсорна панель мультимедійного плеєра на торці корпусу.

Samsung

Чи має намір Samsung представити описане в документі пристрій у вигляді комерційного рішення, поки невідомо. Патентна заявка була подана південнокорейською компанією ще в липні 2021 року, і лише недавно була опублікована Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.