Авто

Для американців готують інший Honda HR-V

Honda HR-V

Компанія Honda готує альтернативну версію компактного кросовера HR-V третього покоління, яка призначена для ринку США. Цей варіант буде помітно відрізнятися від однойменної моделі, яка вже продається в Європі (а також в Японії, але під назвою Vezel).

Поки новинку розкрили тільки на дизайнерських скетчах: “Американський” HR-V отримав оригінальний кузов з додатковими секціями віконець в задніх стійках, і, по всій видимості, перевершує за габаритами європейського тезку.

У числі відмінностей від Європейського HR-V-новий бампер з великими бічними повітрозабірниками, інші дверні ручки, більша передня оптика і ліхтарі, які не з’єднані світлодіодною смугою.

Honda HR-V

Іншої інформації про новинку поки немає, але подробиці про специфікації кросовера третього покоління для ринку Північної Америки обіцяють розкрити ближче до прем’єри, запланованої на першу половину 2022 року.

Актуальний HR-V продається в США з 1,8-літровим бензиновим «атмосферником» потужністю 143 кінських сил, пару якому становить варіатор. Зі зміною покоління в гаму можуть увійти мотори від нового Civic, а саме бензинові 2,0-літровий атмосферний агрегат і 1,5-літровий турбомотор, а також гібридна установка.

Джерело: Honda