Технології

Слух: iPhone 14 отримає вбудований SSD на 2 терабайти

iPhone 14

Новий інсайдерський звіт вказує на плани Apple серйозно змінити конфігурацію пам’яті наступного покоління смартфонів. Очікується, що iPhone 14 не тільки обзаведеться самим ємним накопичувачем в історії фірмової серії, але і змінить тип флеш-пам’яті на «десктопний».

За даними китайських ЗМІ з посиланням на джерела в ланцюжку поставок, компанія має намір розширити обсяг вбудованої пам’яті нових iPhone до 2 ТБ.

При цьому в якості типу накопичувача вказується QLC-пам’ять, використовувана в споживчих SSD для ПК і ноутбуків. Цей стандарт пам’яті вважається менш надійним по частині ресурсу осередків, ніж TLC, але рішення на його основі обходяться трохи дешевше конкурентів.

Читайте також:  Apple запатентувала підекранний біометричний сканер нового типу

Джерело також повідомляє, що замість характерної “чубчика” вгорі по центру дисплея старші версії iPhone 14 отримають більш компактний овальний виріз для фронтальної камери.

Завдяки цьому збільшиться корисна площа екрану новинок. Крім того, Apple, за чутками, відмовиться від випуску моделі з приставкою mini, замінивши його iPhone 14 Max. Всього в серію увійдуть чотири пристрої: два з діагоналлю дисплея 6,1 дюйма і два з 6,7-дюймовими матрицями.