Технології

Xiaomi представила розумні кросівки з підігрівом за $175

Xiaomi

Каталог продукції Xiaomi поповнив оригінальний товар-кросівки з системою інтелектуального обігріву і функцією управління зі смартфона. Зовні вони практично не відрізняються від звичайного взуття, при цьому можуть зробити прогулянку в погану погоду набагато більш комфортною.

За виробництво новинки відповідає популярний в Китаї бренд Freetie, продукція якого широко представлена на належить Xiaomi краудфандинговому майданчику Youpin. У підошви кросівок інтегровані гнучкі нагрівальні пластини з графеновими елементами і вбудовані акумулятори на 3000 мАг кожен.

Включення підігріву здійснюється за допомогою спеціальної кнопки. Одноразове натискання активує функцію на 30 хвилин, а подвійне забезпечує її безперервну роботу аж до розряду АКБ, поповнення ємності яких проводиться через порти USB Type-C. Змінити максимальну температуру (за замовчуванням це 43 °C) можна в мобільному додатку.

Читайте також:  Названий головний виробник зарядних пристроїв у світі

Xiaomi

Новинка під назвою Xiaomi Freetie Graphene вже доступна для замовлення на AliExpress за ціною $175 без урахування різних знижок.