Авто

У США обрали автомобіль, кросовер та пікап року

Honda Civic Sedan

Журі конкурсу “Автомобіль, кросовер і пікап року в Північній Америці” (North American Car, Utility and Truck of the Year, NACTOY) назвало переможців у трьох сегментах.

Їх вибрали з початкового списку, в яких входили 36 автомобілів, включаючи електрифіковані моделі. Лідерами конкурсу, однак, стали машини, оснащені двигунами внутрішнього згоряння: легковим автомобілем року визнали новий Honda Civic, пікапом року – гібридний Ford Maverick, а позашляховиком року – Ford Bronco.

Читайте також:  Електромобілі Mercedes-Benz оснастять сонячними батареями з 2024 року

Honda Civic одинадцятого покоління обійшов у голосуванні Volkswagen Golf в “гарячих” виконаннях GTI і R, а також електрокар Lucid Air – останній був визнаний «воістину розкішним», але все ж до перемоги не дотягнув.

Члени журі відзначили, що Civic-доступний автомобіль, що поєднує в собі всі мислимі позитивні якості: комфорт, економічність, надійність і дарує задоволення від водіння.

Ford Maverick

Компактний пікап Ford Maverick боровся за перемогу з єдиним пікапом в арсеналі Hyundai, Santa Cruz, і електричним Rivian R1T. Модель Ford похвалили за широкий список стандартного обладнання, зручність і невисоку вартість, в той час як його суперники були названі занадто дорогими і недостатньо енергоефективними.

Читайте також:  Запас ходу десяти електромобілів перевірили у реальних умовах

Ford Bronco

У сегменті SUV переможцем виявився ще один Ford-позашляховик Bronco, який визнали гідним носити ностальгічне ім’я. Він обійшов двох конкурентів з Південної Кореї-Ioniq 5 і Genesis GV70. Перемоги Bronco удостоївся, крім іншого, за багатий набір бортової електроніки, порівнянний з оснащенням більш дорогого Land Rover Defender.

У минулому році, нагадаємо, серед переможців NACTOY все ж виявився один електрокар: кращим позашляховиком були визнаний Ford Mustang Mach-E. Пікапом року тоді назвали Ford F-150, а титул кращого автомобіля отримала Hyundai Elantra.