Авто

Відео: безпеку нового Toyota Land Cruiser 300 оцінили під час краш-тесту

Toyota Land Cruiser 300

Незалежна організація ANCAP (входить до Міжнародної асоціації Global NCAP) провела серію краш-тестів праворульного Toyota Land Cruiser 300, який нещодавно вийшов на ринки Австралії та Нової Зеландії.

За підсумками серії випробувань, яка включала різні фронтальні і бічні удари, а також перевірку допоміжних електронних асистентів, безпеку моделі оцінили на п’ять зірок з п’яти можливих.

У тестах взяв участь Land Cruiser 300 нового покоління в специфікації для місцевих ринків, з правим розташуванням керма і 3,3-літровим турбодизелем під капотом.

Читайте також:  Mercedes-Benz відмовився від участі у виставці споживчої електроніки у Лас-Вегасі

Семимісний позашляховик був оснащений вісьмома ейрбегами, преднатяжителями ременів безпеки, адаптивним круїз-контролем, системами ABS і ESP, системою автоматичного екстреного гальмування, системою моніторингу мертвих зон і системою контролю стану водія, а також системою моніторингу руху в смузі.

Випробування за методикою ANCAP включають вісім етапів. Це фронтальний удар на швидкості 64 кілометри на годину з перекриттям 40 відсотків, фронтальний удар на швидкості 50 кілометрів об жорсткий бар’єр зі 100-відсотковим перекриттям, фронтальний удар об рухомий назустріч деформований бар’єр з частковим перекриттям, бічний удар, бічний удар об стовп, а також стендові випробування крісел (імітація удару ззаду), тест на безпеку пішоходів і випробування систем превентивної безпеки.

Читайте також:  Помилка у софті відключає фари на Jeep Grand Cherokee

Toyota Land Cruiser заробив п’ять зірок. Безпека водія і дорослих пасажирів оцінили на 34,08 бала з 38 можливих (89 відсотків), безпека пасажирів-дітей — на 43,60 бала з 49 (88 відсотків), травмобезпека для пішоходів — на 44,02 бала з 54 (81 відсоток), а превентивну безпеку — на 12,40 бала з 16 (77 відсотків).