Технології

Нова технологія NVIDIA підвищить якість графіки в іграх

NVIDIA

NVIDIA представила ще одну фірмову розробку для поліпшення якості картинки в комп’ютерних іграх. На відміну від вже відомої DLSS, технологія DLDSR не прагне знизити початкову якість рендеринга, а навпаки, підвищує його перед масштабуванням до нативного розширення екрану.

NVIDIA DLDSR

Демонстрація роботи DLDSR

Як і у випадку з Dynamic Super Resolution, при використанні DLDSR кадри спочатку вимальовуються в свідомо більш високому, ніж у наявного монітора, дозволі. Потім картинка “стискається” до заданих параметрів, при цьому підвищується якість зображення за рахунок згладжування країв об’єктів і збільшення деталізації.

На відміну від базової версії DSR, новий ШІ-алгоритм менш вимогливий до вхідних даних і навантажує не сам GPU, а тензорні ядра. У зв’язку з цим технологія буде доступна тільки Власникам графічних прискорювачів серії GeForce RTX. Виробником також заявлена підтримка більшості ігор.

NVIDIA DLDSR

Демонстрація роботи DLDSR

Для демонстрації роботи нової функції компанія запустила гру Prey від Arcane Studios, порівнявши якість графіки і кадрову частоту в нативному розширенні 1080p, а також з використанням 4K DSR і 1620P DLDSR. В останньому випадку якість картинки виявилося краще, ніж при налаштуваннях за замовчуванням, при цьому гра «втратила» всього 2 fps.

Відповідний драйвер з підтримкою технології DLDSR буде представлений вже післязавтра, 14 Січня.