Технології

Bugatti представила електросамокат з потужним двигуном та LED-проектором

Bugatti електросамокат

Виробник суперкарів представив свій перший електротранспорт-правда, ним став не суперкар, а самокат з електродвигуном. Крім потужної силової установки і невеликої ваги, він цікавий оригінальним дизайном, непоганим запасом ходу і оригінальною схемою підсвічування корпусу.

Створений у співпраці з американською Bytech Intermational, електросамокат оснащений 700-ватним електродвигуном, який дозволяє йому розвивати максимальну швидкість до 30 кілометрів на годину.

Виробник також передбачив можливість установки міського режиму їзди з обмеженням в 15 і 19 км/год для дотримання вимог законодавства в окремих регіонах.

Читайте також:  Ілон Маск вимагає від співробітників Tesla мінімізувати витрати

Вага двоколісного транспорту, корпус якого виконаний з магнієвого сплаву, становить 15,8 кг, а заявлений запас ходу на одному заряді АКБ — до 35 кілометрів. Повна зарядка АКБ від звичайної побутової розетки займає близько чотирьох годин.

Новинка оснащується дисплеєм, що виконує роль бортового комп’ютера, LED-фарою і габаритними вогнями, а також додатковим декоративним підсвічуванням. Крім того, на задньому крилі розташувався невеликий проектор, що відображає логотип компанії позаду самоката.

Bugatti поки не розкриває дату початку продажів і вартість оригінальної новинки.