Авто

Tesla оновила Model S, замінивши оптику та порт зарядки

Tesla Model S

Tesla показала в Тайвані оновлену версію Model S. зміни виявилися невеликими, але не чисто косметичними: ліфтбеку замінили передню світлотехніку на матричні фари, як на Model 3 і Model Y, і позбавили від поперечини над табличкою номера, що з’єднувала ліхтарі.

Крім цього, змінився порт зарядки акумулятора. На оновленій Model S з’явився комбо-порт CCS (Combined Charging System) – таким вже оснащуються ті ж Model 3 і Model Y в Європі.

Читайте також:  Volkswagen змусить електрокари ID.3 та ID.4 заряджатися швидше

Поліпшення світлотехніки-важлива і потрібна зміна, враховуючи негативну оцінку роботи оптики Model S від американського страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS).

Проведені відомством тести виявили недостатню освітленість дороги, яку забезпечувала передня оптика дореформеного електрокара-особливо в поворотах.

Коли оновлений електрокар з’явиться у продажу, поки не повідомляється. Попереднє оновлення Model S пережила всього рік тому, і воно було крупніше: тоді седан отримав новий салон, став динамічнішим і далекобійнішим, а також обзавівся новою потужною версією Plaid з тримоторною силовою установкою, що видає в сумі 1034 кінські сили.

Зміні покоління Model S поки не піддавалася жодного разу з появи моделі в 2012 році.

Читайте також:  Honda навчила автомобілі стежити за станом доріг та скаржитися владі

Раніше оновлення отримав автопілот Tesla Full Self-Driving (FSD), як і раніше знаходиться в статусі бета-версії, але доступний масовому користувачеві. У систему додали три режими поведінки на дорозі, включаючи «агресивний», що змушує електрокар частіше вдаватися до різких маневрів.

Джерело: Electrek