Авто

Стало відомо, яку суму продали автомобілів найбільші онлайн-аукціони за минулий рік

Авто

З приходом пандемії коронавірусу багато виробників поступово перейшли на систему онлайн продажу автомобілів. Однак крім традиційних автосалонів існують численні торгові онлайн-майданчики, яким пішли на руку введені обмеження.

Причому такі платформи перевершили класичні дилерські центри, як в кількості проданих транспортних засобів, так і в загальній сумі продажів. Найбільший прибуток отримав онлайн-аукціон Bring a Trailer.

Перше місце в списку з великим відривом зайняла аукціонна платформа Bring a Trailer. Представники майданчика повідомили, що в минулому році зуміли продати автомобілів на суму 828,7 мільйона доларів.

Читайте також:  Mercedes-Benz Vision EQXX: 1000 км без підзарядки та бортова електроніка на нейромережах третього покоління

Причому в перший пандемійний рік виручка аукціону склала 398 мільйонів доларів. Найближчим переслідувачем рекордсмена став один з найбільших аукціонних будинків Mecum, який в 2021 році реалізував транспортних засобів онлайн на 578 мільйонів доларів.

Замкнув трійку лідерів аукціон RM Sotheby’s, фахівці якого розпродали машин на 407 мільйонів доларів (приблизно 30 мільярдів рублів). Слідом з результатом 191 і 150 мільйонів доларів розташувалися Barrett-Jackson і Gooding & Co.

Крім того, за оцінками фахівців, за минулий рік в Північній Америці в ході онлайн-торгів продали близько 20 000 автомобілів. При цьому в автосалони за транспортними засобами прийшли тільки 16 000 покупців.

Читайте також:  Ford F-150 Raptor Каньє Веста встановив рекорд вартості

Джерело: Bloomberg