Технології

Слух: Android 13 отримає одну із фішок iOS для потокової трансляції

Android 13

У мережі з’явилися нові згадки особливостей наступної версії “зеленого робота”. Інсайдери опублікували скріншоти внутрішньої документації Google з описом роботи функції MTT — Tap to Transfer) – вона дозволить «перекидати» медіафайли зі смартфона на інші пристрої відтворення в один дотик.

Згідно з представленими вище макетами інтерфейсу (картинки клікабельні), принцип роботи MTT в Android 13 буде схожий з тим, як власники iPhone перемикають потокове відтворення на колонки Homepods.

Читайте також:  Скільки Microsoft обійдуться EA, Take-Two або Ubisoft? Відповідає Джефф Кілі

Google Android 13

Нововведення дозволить бесшовно перемикатися між різними гаджетами за умови, що смартфон знаходиться досить близько від них.

Імовірно нова функція Android 13 буде використовувати модулі NFC і UWB для більш точного позиціонування і зв’язку з парними пристроями.

З чуток, основним протоколом для відтворення може стати Google Cast, а сама функція буде сумісна з розумними колонками Nest, але точного підтвердження цієї інформації поки немає.

За даними інсайдерів, Google вже активно працює над новою ревізією власної ОС. Перші бета-версії Android 13 для розробників з’являться в найближчі місяці.