Технології

Екран iPhone 14 Pro без «чубчика» на першій фотографії

Apple iPhone 14 Pro

З’явилося перше підтвердження довгоочікуваного редизайну в наступному поколінні iPhone. До сих пір багато інсайдерів і аналітиків лише повідомляли про відмову в iPhone 14 Pro від фірмового вирізу-чубчика, а тепер з’явилася фотографія, наочно демонструє це.

Інсайдер під ніком ShrimpApplePro стверджує, що на фотографії показана панель дисплея майбутнього iPhone 14 Pro. Знімок повністю збігається із заявами багатьох авторитетних джерел про те, що в наступному поколінні смартфонів Apple буде невеликий овальний отвір під фронтальну камеру і додаткові сенсори, а датчики системи розпізнавання осіб Face ID розмістяться безпосередньо під самим екраном.

За наявною інформацією, новий дизайн екрану отримають тільки більш дорогі Pro-версії, тоді як в базових варіантах iPhone 14 збережеться нинішній варіант вирізу.

Читайте також:  Вчені: фітнес-трекери допомагають переважно лише багатим

Додатково повідомляється, що в нових смартфонах з’явиться підекранний сканер відбитків пальців, але не уточняться, в яких саме моделях варто чекати цю опцію.

Втім, поки до подібних витоків варто ставитися з часткою скептицизму, оскільки презентація нових iPhone очікується тільки через 9 місяців-багато чого на той час може змінитися.