Авто

Власник Tesla Model 3 використовує електрокар для майнінгу криптовалюти

Siraj Raval

Житель американського міста Сан-Франциско Сірадж Раваль знайшов незвичайний спосіб експлуатації своєї Tesla Model 3. Заповзятливий чоловік використовує електрокар для майнінгу криптовалюти. За допомогою необхідного обладнання та програмного забезпечення автовласник заробляє на майнінгу біткоїнів до 800 доларів на місяць. При цьому для зарядки електромобіля Сірадж використовує міські зарядні станції, на яких Електрика обходиться дешевше, ніж вдома.

Автовласник підключив ноутбук з безкоштовним програмним забезпеченням для майнінгу біткоїну до 12-вольтового порту на центральній консолі електромобіля. За допомогою інвертора, що перетворює напругу, Tesla Model 3 постачає електроенергією системний блок комп’ютера.

Читайте також:  Універсали можуть зникнути з лінійки Mercedes-Benz до 2030 року

Крім того, від акумуляторів електрокара живиться відеокарта, яка необхідна для майнінгу криптовалюти. Для зарядки батарей чоловік користується міським станціями, вироблення електрики на яких коштує дешевше, ніж при підключенні до домашньої мережі.

Подібні “модифікації”, швидше за все, позбавлять автовласника заводської гарантії на електрокар. Однак навіть в такому випадку чоловік вважає, що залишиться у виграші, оскільки в 2021 році, коли вартість біткоїну досягла рекордних показників, він заробляв до 800 доларів щомісяця.

Крім того, Сірадж Раваль планує в майбутньому доопрацювати свою Tesla Model 3, перетворивши електрокар в роботизоване таксі, яке зможе майнити криптовалюту в перервах між поїздками.

Читайте також:  Для американців готують інший Honda HR-V

У червні минулого року канадський виробник електрокарів Daymak анонсував створення моделі, яка зможе офіційно майнити криптовалюту під час зарядки. Дебют незвичайного електромобіля очікується в 2023 році.

Джерело: CNBC