Авто

Chery показала брутальний позашляховик із майданчиком для дрону

Chery Holding

Chery Holding представив нову модель-позашляховик Jetour T-X з брутальним дизайном, який зможе конкурувати з Tank 300 від Great Wall. Відомо, що у серійного T-X буде рамна конструкція, постійний повний привід і адаптивна підвіска.

З незвичайних рішень-майданчик для зльоту і посадки квадрокоптера на даху, висувні дверні ручки і підсвічування назви суббренда Jetour, розміщеного спереду. Новинці пророкують гібридну силову установку і функцію підзарядки від розетки.

В основі Jetour T-X лежить архітектура Kunpeng, розроблена для автомобілів з ДВС, підзаряджаються, традиційних або послідовних гібридів, а також електрокарів і водородомобілів. Втім, T-X, швидше за все, обійдеться гібридною силовою установкою з можливістю підзарядки.

Читайте також:  Tesla поставила ультиматум клієнтам, які тягнуть із викупом електрокарів

Chery Holding

Фото: Autohome.com.cn

Портал “Китайські автомобілі” наводить деякі технічні подробиці про позашляховик. Так, наприклад, сукупна Дальність ходу складе 1000 кілометрів, а витрата палива не буде перевищувати 1 літра на 100 кілометрів шляху.

Що ж стосується дизайну позашляховика, то він, як і Tank 300, виконаний в стилістиці Ford Bronco і Land Rover Defender: у автомобіля розширені колісні арки, висока лінія капота і незграбна оптика.

Представлений екземпляр поки знаходиться в статусі концепту, проте серійна версія не змусить себе довго чекати. Не виключено, що по дорозі на конвеєр Jetour T-X спростять, хоча загальна стилістика брутального автомобіля все ж збережеться.