Технології

Acer та National Geographic зробили екологічний ноутбук у дизайні Землі

Acer Aspire Vero National Geographic Edition

Компанія Acer анонсувала спеціальну версію ноутбука Aspire Vero, розроблену спільно з National Geographic. Він виконаний в дизайні, що нагадує Землю, а його корпус виготовлений з перероблених матеріалів і передбачає спрощену модернізацію комплектуючих.

Насамперед в очі кидається зовнішній вигляд ноутбука. Кілька діагональних ліній, що перетинають приблизно половину верхньої кришки, являють собою невеликий фрагмент топографічної карти і ділять поверхню ноутбука на сушу і море, тим самим нагадуючи Користувачеві про вплив глобального потепління на рівень Світового океану. Жовті вкраплення на корпусі контрастують з текстурованою сірою поверхнею, а при відкритті ноутбука відразу ж видно знаменита жовта рамка National Geographic. На клавіші пробіл викарбувано напис For planer Earth (“для планети Земля”).

Acer Aspire Vero National Geographic Edition

Корпус і рамка екрану Aspire Vero National Geographic Edition складаються з переробленого пластику на 30%, а клавіші клавіатури — на 50%. Велику увагу приділено спрощенню процесу ремонту і модернізації ноутбука. Нижня кришка знімається за допомогою 11 хрестоподібних гвинтів, а внутрішні компоненти розташовані в зручному організованому порядку. Таким чином, Користувач може без зусиль самостійно замінити вийшло з ладу обладнання, будь то Оперативна пам’ять або твердотільний накопичувач.

Ноутбук має високу продуктивність. У ньому встановлений процесор Intel Core 11-го покоління з графікою Intel Iris XE. Користувачі відразу отримують встановлену операційну систему Windows 11 і Wi-Fi 6 для швидкого підключення до мережі. Широкий вибір роз’ємів включає наявність USB Type-C і два порти USB 3.2 Gen1 Type-A. Один з портів можна використовувати для зарядки мобільних пристроїв навіть при вимкненому ноутбуці.

Ціна ноутбука стартує від €899.