Технології

MyEye Pro допомагає людям з вадами зору читати і розпізнавати все навколо

MyEye Pro від OrCam

Розробка MyEye Pro від OrCam отримала нагороду За інновації CES 2022. Пристрій ізраїльської компанії покликане допомагати людям з порушеннями зору. Воно дозволяє слабозорим зчитувати друкований і цифровий текст, розпізнавати людей, ідентифікувати продукти і багато іншого.

Для роботи MyEye Pro необхідно закріпити прилад на дужці самих звичайних окулярів за допомогою магнітів. Всю зчитувану інформацію пристрій передає за допомогою звуків. Щоб активувати можливість розпізнавання осіб або змусити його читати сторінки в книгах, газетах або меню в ресторані, можна звернутися до голосового помічника. Всі функції і налаштування можна зробити як вручну, так і за допомогою голосових команд.

Читайте також:  Оновлений диспетчер завдань Windows 11 показали на скріншотах

Наприклад, можна попросити гаджет прочитати заголовки в газеті, а потім — озвучити цікаву статтю. Крім того, прилад підкаже, що знаходиться перед його власником. Він також вміє розпізнавати обличчя людей і озвучувати їх імена, а ще — називати номінал купюр.

У порівнянні з попередньою версією пристрою, в новому гаджеті більш швидкий процесор і два мікрофони замість одного. MyEye Pro також може похвалитися більш тривалим часом автономної роботи і посиленим кріпленням для окулярів. Час відгуку на розпізнавання осіб або жестів, ідентифікацію штрихкода або грошових купюр значно зменшився.

Замовити MyEye Pro можна на офіційному сайті OrCam, вибравши оплату всієї суми відразу або розбивши її на кілька платежів.