Авто

Mercedes-Benz випустив спрощену версію електрокара EQS

Mercedes-Benz EQS 350

Mercedes-Benz випустив спрощену версію EQS 350-у такого електрокара менше тягова батарея, дефорсований електромотор і не вистачає деяких опцій, зате базову ціну в Німеччині вдалося знизити майже на десять відсотків до без малого 98 тисяч євро.

Найпростіший Mercedes-Benz EQS відрізняється автономністю 626 кілометрів (по циклу WLTP) і розмінює 100 км/год за 6,6 секунди, але замовити новинку з системою MBUX Hyperscreen не можна.

Прерогатива базових Mercedes-Benz EQS 350-багатоспицеві 19-дюймові легкосплавні диски, але якщо власник замовив опціональні колеса, то впізнати найпростішу версію можна тільки по шильдиках, адже аеродинамічний обвіс незмінний.

Читайте також:  Ferrari вже має ідеї для ще п'яти майбутніх «ікон»

Mercedes-Benz EQS 350

Обвіс AMG-Line і “спортивні” диски доступні окремо за 4760 євро або в складі пакету Edition 1 за 17 850 євро (включає в себе обробку салону деревом і шкірою наппа сірого або синього кольору, панорамний люк, мультиконтурні передні крісла з підігрівом і вентиляцією, дизайнерські пряжки ременів безпеки, а також особливі килимки).

Єдиний електродвигун в приводі задньої осі на EQS 350 розвиває 292 кінські сили і 565 Нм, а ємність тягового акумулятора зменшена до 90,6 кіловат-години. У порівнянні з версією EQS 450 + продуктивність знизилася на 41 кінську силу і 3 Нм, а ємність батареї — на 17,2 кіловат-години.

Читайте також:  Пікап Tesla отримав гігантський «двірник»: передсерійний Cybertruck помітили на випробуваннях

Однотонний салон базового Mercedes-Benz EQS 350

Покупцям Mercedes-Benz EQS 350 доведеться змиритися з недоступністю деяких опцій. Наприклад, мультимедіасистема Mbux Hyperscreen з 56-дюймовим екраном покладена тільки більш багатим версіями.

Втім, перелік додаткового обладнання значний, і максимально оснащений “триста п’ятдесятий” може подорожчати в півтора рази і перевершити за ціною повнопривідний EQS 580 4matic (від 135 529 Євро).