Авто

BMW перетворила флагманський електрокросовер iX на сучасний арт-кар

BMW iX М60

Китайська художниця Цао Фей в 2017 році створила унікальний проект BMW Art Саг на основі гоночного BMW M6 GT3, розробила для німецької марки Digital Art Mode. Особливе оформлення для режиму My Modes створено в рамках 50-річчя глобальних культурних ініціатив BMW-на те, щоб втілити «досконалу гармонію людства і природи» в автомобільному інтер’єрі, потрібен був весь 2021 рік.

В ході виставки Consumer Electronics Show В Лас-Вегасі на флагманському електромобілі BMW iX М60 відбулася прем’єра “Квантового саду”. Так Цао Фей назвала витвір мистецтва для цифрової панелі приладів і мультимедійної системи BMW Curved Display.

Читайте також:  Електромобілі вдвічі частіше проколюють колеса, порівняно з машинами з ДВС

BMW iX М60

Щоб нагадати водієві і пасажирам електромобіля про зміни і зв’язки в сучасному світі, художниця створила віртуальні галактики з яскравими точками, променями і туманностями.

Графічні елементи рухаються назустріч або віддаляються один від одного, втілюючи часто невидимі, але нерозривні нитки між людьми, спільнотами і системами. Крім того, інсталяція уособлює здатність впливати один на одного навіть на великих відстанях і змінювати своє оточення.

Обіцяно, що Digital Art Mode з’явиться в серійних моделях BMW вже в 2022 році. Ряд автомобілів марки отримає нову функцію в заводському виконанні, а для інших машин «квантовий сад» буде доступний після виходу оновлення програмного забезпечення. Про те, чи стане інсталяція Цао Фей безкоштовним доповненням або зажадає оплати, баварці не повідомляють.