Технології

BMW представила 8K-кінотеатр для автомобілів [ВІДЕО]

BMW Theater Screen

В рамках CES 2022 компанія BMW зробила вельми несподіваною для себе анонс, представивши гігантський екран під назвою Theater Screen. Він буде вбудовуватися в стелю автомобілів і не дозволить занудьгувати пасажирам на задніх сидіннях під час довгих поїздок.

Theater Screen при діагоналі 31 дюйма і дозволі 8000х2000 пікселів здатний відтворювати контент із співвідношенням сторін 16:9, 21:9 або 32:9.

Дисплей підтримує мережі 5G і працює під управлінням операційної системи Fire OS від Amazon, що дозволяє отримувати доступ до більшості потокових відеосервісів і додатків Fire TV. Theater Screen підтримує сенсорний ввід, але керувати ним можна і за допомогою вбудованого в двері невеликого дисплея.

Читайте також:  Нова iOS 15 поширюється помітно повільніше за iOS 14

Ефект “приватного кінотеатру” в Theater Screen доповнює звук, що позиціонується BMW як 4D: частина з 30 динаміків виробництва британської компанії Bowers & Wilkins вбудовані в сидіння, дозволяючи глядачам відчути звукові коливання.

Зробити перегляд фільму більш комфортним допоможе ще одна цікава деталь: коли екран опускається зі стелі, то шторки на задньому і бічних стеклах теж опускаються, а освітлення в задній частині автомобіля стає приглушеним.

Хоча BMW не назвав ціну та точну дату випуску Theater Screen, вона сказала, що система готова до запуску в серійне виробництво. Компанія не повідомила, чия матриця використовується в цьому автомобільному кінотеатрі і в яких моделях він буде встановлений.