Технології

Розумні ваги Withings Body Scan вимірюють ЕКГ та склад тіла

Withings Body Scan

Нова розробка компанії Withings дозволяє людині не тільки виміряти свою вагу, але і багато чого дізнатися про стан організму. Ключовою фішкою розумних ваг Body Scan стала можливість виміряти склад тіла за сегментами.

Розширені функції ваг доступні завдяки спеціальній висувній ручці з додатковими електродами. Вона дозволяє оцінити склад верхньої частини тіла і зіставляє дані з результатами з нижньої частини тіла, аналізованої безпосередньо вагами.

Інформація зчитується завдяки пропусканню електричного імпульсу через тіло людини. На підставі швидкості його руху алгоритми роблять висновок про те, яка маса жиру, м’язів, кісток і води міститься в тілі. Всі дані надаються в процентному співвідношенні.

Читайте також:  Прототип рідкої антени виявився перспективнішим за металеві аналоги.

Важливою особливістю новинки стала можливість виміряти частоту серцевих скорочень. Користувач може отримати власну ЕКГ і дізнатися вік своїх судин при кожному зважуванні. Дані при необхідності запишуться, тому їх можна буде показати лікарям.

Пристрій має надійти в продаж у другій половині 2022 року. Базова ціна розумних ваг становитиме $279. Однак попередньо гаджету необхідно пройти сертифікацію в Управлінні з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США.