Технології

Prinker дозволяє друкувати на тілі тимчасові татуювання [ВІДЕО]

Prinker

Багато хто не ризикує зробити постійну татуювання, побоюючись, що вона не сподобається або набридне. Рішення для тимчасових татуювань за допомогою наклейок не всім підходить, оскільки є великий ризик їх зіпсувати під час нанесення.

На CES 2022 показали Prinker — апарат, що дозволяє створити тимчасове тату за кілька хвилин.

Пристрій працює дуже просто і чимось нагадує портативний принтер. Бонусом до гаджету йде фірмовий мобільний додаток. У ньому доступна велика бібліотека варіантів татуювань, які можна завантажити на Prinker.

Читайте також:  ASUS випустила безконтактний лазерний аналізатор для овочів та фруктів

Якщо вподобаного варіанту немає, можна завантажити відповідний ескіз з інтернету. Вибравши малюнок, користувач наносить спеціальну рідину для шкіри на ту частину тіла, де буде розташовуватися тимчасове тату.

Потім потрібно включити гаджет і провести їм по поверхні шкіри — і татуювання віддрукується. Для більшої довговічності необхідно після цього знову розпорошити на тіло спеціальну рідину для шкіри і зафіксувати малюнок.

Prinker буде корисний тим, хто тільки планує постійне татуювання і хоче зрозуміти, наскільки йому сподобається його образ безпосередньо на тілі. Ціна гаджета стартує від $199 за базову версію.