Авто

Bentley встановила рекорд продажів у 2021 році, незважаючи на кризу індустрії

Bentley

Минулий рік виявився непростим для більшості автовиробників: брак деталей, зупинки підприємств і проблеми з логістикою негативно позначилися на продажах і виручці.

Однак деякі бренди не тільки змогли завершити 2021-й в «плюсі», а й встановили власні рекорди. Так, найкращим в історії рік став для Bentley, яка реалізувала 14 659 розкішних автомобілів – на 31 відсоток більше, ніж минулого року.

Примітно, що і результат 2020 року для Bentley був найуспішнішим на той момент: позаторік по всьому світу було продано 11 206 автомобілів марки. Однак і його вдалося поліпшити, незважаючи на кризу, що охопила індустрію.

Bentley не розкриває докладної статистики по моделях, але зазначає, що бестселером у минулому році залишився Bentayga – на його частку довелося більше 40 відсотків продажів.

За 2021 рік він розійшовся в рекордній кількості примірників, що в Bentley пояснюють оновленням гібридного варіанту. Сама силова установка не змінилася: до її складу як і раніше входять трилітрова «бітурбошістка», що видає на пару з електромотором 450 кінських сил.

Хороший результат показав Continental GT: на нього припало 33 відсотки продажів, причому 60 відсотків покупців вибрали купе, а 40 відсотків – кабріолет GTC. Флагманський Flying Spur зайняв решту 27 відсотків у загальному обсязі реалізованих за рік автомобілів.

Що стосується ринків збуту, то тут лідирують Південна і Північна Америки, де було куплено 4212 автомобілів – на 39 відсотків більше, ніж у 2020 року. На другому місці опинився найбільший авторинок світу, Китай, з 4033 реалізованими Bentley і зростанням продажів на 40 відсотків. 2520 автомобілів купили в Європі, 1651-в Азіатсько – тихоокеанському регіоні, 1328 – в рідній Великобританії і 915-на Близькому Сході.