Авто

Німець проїхав півтора мільйони кілометрів на Tesla Model S

Tesla Model S P85

Німець Хансйорг Геммінген-Хорнберг в черговий раз побив власний рекорд. У Twitter він повідомив, що його Tesla Model S P85 – найстаріша «заряджена» модель Tesla – досягла пробігу в півтора мільйона кілометрів.

Вражаюче число на одометрі електрокара пояснюється не тільки ентузіазмом Геммінгена-Хорнберга, який використовує його в якості таксі, але і тим, що «теслі» не раз (і навіть не два) міняли тягову батарею і двигун.

Читайте також:  Tesla відправить у ремонт понад 20 000 кросоверів

У липні 2019 року Геммінген-Хорнберг подолав на Tesla Model S P85 900 тисяч кілометрів, а до листопада того ж року електрокар подужав мільйон кілометрів. Ще через рік, до жовтня 2020 року, до пробігу додалося ще 200 тисяч кілометрів.

Однак до нинішнього року і 1,5 мільйона кілометрів Model S дожила з далеко неоригінальною «начинкою». За даними InsideEVs, заводський акумулятор вийшов з ладу через 290 тисяч кілометрів і був замінений на батарею, яка використовувалася півроку – на ній електрокар проїхав близько 150 тисяч кілометрів. Після цього був встановлений новий акумулятор, і даних про подальші заміни немає.

Читайте також:  BMW "поділиться" платформою з виробником Iphone

Що стосується силової установки, то за роки активної експлуатації Tesla використовувала принаймні чотири двигуни. Три мотори виробили ресурси до 680 тисяч кілометрів пробігу, а четвертий довіз електрокар принаймні до мільйона кілометрів. Цілком ймовірно, і його довелося замінити, але інформації про це немає.

При цьому Model S – не єдина Tesla, на якій таксист встановлює рекорди. Раніше він проїхав 620 тисяч кілометрів на моделі Roadster.